SLUŽBY

Tím, že si u nás vyberete nemovitost, naše spolupráce nemusí skončit. Zajistíme pro vás všechny další služby, které potřebujete realizovat pro Vaše spokojené bydlení. Pokud jste si vybrali nemovitost a máte již vyřešené financování, je na čase vyzkoušet i naše služby. Pomůžeme vám například s malováním, stěhováním, výběrem nábytku a celé řady dalších služeb. Dokonce Vám rádi pomůžeme pronajmout Vaší starou nemovitost.

STĚHOVÁNÍ

Pokud už máte novou nemovitost a práce až nad hlavu, zajisté oceníte naše stěhování. Zajistíme vám nejen partu lidí s autem, ale také zkoordinujeme celkové stěhování. Od zabalení až po vybalení v novém domově.

VYKLÍZENÍ

Pokud již máte novou nemovitost, kam se chcete přestěhovat, ale brání vám v tom velký nepořádek po bývalých majitelých. My pro Vás starou nemovitost nejen pomůžeme prodat, nebo pronajmout, ale také Vám jí pomůžeme vyklidit.

VÝKOPOVÉ PRÁCE

Potřebujete pro svůj dům základy? Naši prověřené kontakty na různé výkopové práce se vám budou hodit.

ZEDNICKÉ PRÁCE

Nemovitost už máte, ale potřebujete jí opravit nebo upravit dle svého přání. Nabízíme vám pomoc a partu našich kolegů zedníků.

TRUHLÁŘSKÉ PRÁCE

Mezi našimi partnery jsou kvalitní truhlářské firmy. Jsou připravení pro Vás zajistit nejen pokládku podlah, ale i nábytek na míru. Zapomeňte na ,,skládačky,, z velkých řetězců, které najdete všude. Originální design za rozumnou cenu.

VODA, PLYN A TOPENÍ

Rovněž jsme připravení zajistit instalatéry, topenáře a plynaře, kteří se postarají, aby v novém bydlení nechybělo nic, co by rušilo vaši pohodu.

ELEKTROINSTALACE

Každý dům i byt musí svítit! Proto máme pro Vás i tým, který pro Vás zajistí elektroinstalace a revize.

ÚKLID

Rozumíme tomu, že nemovitost nestačí jen opravit, ale rovněž je třeba ji po přestavbě uklidit. I tyto služby
po Vás zajistíme.

KOUPELNOVÉ STUDIO

Žádné bydlení se neobejde bez koupelny. I zde pro Vás máme partnerské firmy, které
Vám nabídnou realizaci koupelny dle vašeho přání.

KUCHYŇSKÉ STUDIO

Kuchyně dělá domov domovem. Podle celé řady průzkumů je právě kuchyně místem, kde se rodina často schází a tráví v ní nejvíce času. Rádi Vám pomůžeme s výběrem spotřebičů i designem.

INTERIÉR, TV A INTERNET

Návrh interiéru? Nejen to! Zajistíme také internet a TV pro vaši zábavu i práci. Nejvýhodnější zprostředkovatelé ve Vašem regionu!

ZAPŮJČENÍ TECHNIKY

Pokud máte zájem si některé práce okolo svého bydlení dělat sami, tak pro Vás zajistíme rovněž půjčení strojů a nástrojů od našich dodavatelů.

OSTRAHA OBJEKTU

Pokud máte zájem o profesionální ostrahu svého objektu, zajistíme pro Vás napojení na bezpečností pult, nebo jiný způsob ochrany dle Vašeho přání.

POJIŠTĚNÍ

Našim předním cílem je vaše spokojenost, proto v našem portfóliu najdete širokou nabídku služeb.
Nalezení nejvýhodnějšího dodavatele pojištění pro Vaší nemovitost je pro nás už maličkost.